Image
Site Loading
Bizi Takip Edin
Image

Platon Okulu

Sahip olduğumuz yeteneklerimiz öğrendiklerimiz den gelir. Ne kadar çok dinler, okur, gezersiniz ve bunu öğrenirsiniz o kadar vasıf sahibi olursunuz. Burada ki öncelik önyargılardan kurtulup doğanın bahşettiklerini kucaklamakla olur.

Platon Okulu Detay
Image

Yaşam Atölyesi

İş fikrinin temel amaci : eğitime opsiyonel yenilikler katmak, öğrenciler de vizyon oluşturmak, üniversite bilinci aşılamak.Doğru mesleğe ve başarılı iş hayatına hazırlama

Yaşam Atölyesi Detay
Image

Sınav Atölyesi

Sınav Atölyesi Detay
Image

Gezi Rehberi

İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencileri için tasarlanmış 5-7 veya günlük bir liderlik programıdır. Programın esas amacı İngilizce gelişiminize katkı sağlamaktır. Ancak Euroweek bununla sınırlı değildir. Sizlerin yeni yetenekler edinmenize yardımcı olurken Var olan yeteneklerinizi de geliştirmenize katkıda bulunacaktır.

Gezi Rehberi Detay
Image

Tercih Kılavuzu

Yaşadığımız bu yeni dönemde dünya ulaşılaz bir noktası kalmadı. merak ettiğimiz herşey sadece dokunarak ulaşılabilmektedir. yeni dönemde bu seferde bilgi kirliliği asıl sorunu oluşturmaktadır.

Tercih Kılavuzu Detay
Image

Zihin Kütüphanesi

Bizler taraf olmayan, düşünmenin sorumluluğunu bilen, sürüden ayrılanlardan topluluk oluşturmak istiyoruz. Amacımız sanattan spora, Edebiyattan sinemaya, müzikten tarihe her konuda biriktirmek.

Zihin Kütüphanesi Detay
Image

Sınavsız Üniversite

Küreselleşen dünyada eğitimin paylaşılması ve kalitenin artırılmasına yönelik olarak geliştirilen yurtdışında eğitim programları öğrencilerin mesleki kariyerlerinde adeta dönüm noktasını oluşturuyor. Bu doğrultuda geliştirilen tüm seçeneklerin ayrıntılı şekilde kişi ile paylaşılması ve tercihlerin bu kriterler çerçevesinde belirlendiği bir çalışma ile başarı öğrencinin yerleşme başarısı garanti altına alınmaktadır.

Sınavsız Üniversite Detay