Euroweek Avrupa Kamp Programı

İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencileri için tasarlanmış 5-7 veya günlük bir liderlik programıdır. Programın esas amacı İngilizce gelişiminize katkı sağlamaktır. Ancak Euroweek bununla sınırlı değildir. Sizlerin yeni yetenekler edinmenize yardımcı olurken Var olan yeteneklerinizi de geliştirmenize katkıda bulunacaktır. Bir diğer önem verdiğimiz konu farklı kültürleri bir araya getirerek sizleri bu kültürlerle bir noktada buluşturmaktır.

Image

Bu sayede Euroweek sizlerin farklı kültürleri tanımanızı, keşfetmenizi sağlayacaktır. Dünyanın birçok ülkesinden gelen gönüllülerimiz sizlere kendi kültürlerini, yaşam tarzlarını, geleneklerini yapacakları sunumlarda anlatacaklardır. Bu sizler için harika bir tecrübe olacaktır. Dahası, sizler için hazırladığımız birçok farklı konudaki söyleşiler sırasında İngilizce dilini aktif bir şekilde kullanacaksınız.

Bunu Yanında

Sizler için hazırladığımız Yaratıcılık, İnovasyon, Hedef Belirleme, Girişimcilik konuları ile alakalı Atölye Çalışmaları ile dünyamızın ihtiyacı olan, ne istediğini bilen, kendinin ve küresel sorunların farkında olan bireylere dönüşmenize yardımcı olacaktır. 10 gün insan hayatında çok kısa bir sure gibi gözükse de, unutmayalım ki bu 10 günlük sürede ekeceğiniz tohumlar bir gün kocaman ağaçlara dönüşecektir.

Image